W 1998 roku rozpoczęliśmy działalności w branży księgowo-płacowej. Przez ten czas udało nam się zbudować zgrany zespół profesjonalistów i ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie świadczenia usług księgowych oraz administrowania kadrami i płacami zarówno dla dużych, średnich jak i mniejszych firm działających w zróżnicowanych obszarach gospodarki.

Możemy pochwalić się zgranym zespołem specjalistów w dziedzinie księgowości, kadr i płac, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują na co dzień, starając się doradzić najkorzystniejsze rozwiązania. Członkowie naszego zespołu posiadają Certyfikaty Księgowych Ministra Finansów. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę, chcąc zapewnić najwyższą jakość usługi. Współpracujemy z biegłymi rewidentami, kancelarią prawną i kancelarią notarialną.

W 1998 roku rozpoczęliśmy działalność w branży księgowo-płacowej. Przez ten czas udało nam się zbudować zgrany zespół profesjonalistów i ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie świadczenia usług księgowych oraz administrowania kadrami i płacami zarówno dla dużych, średnich jak i mniejszych firm działających w zróżnicowanych obszarach gospodarki.

Możemy pochwalić się zgranym zespołem specjalistów w dziedzinie księgowości, kadr i płac, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują na co dzień, starając się doradzić najkorzystniejsze rozwiązania. Członkowie naszego zespołu posiadają Certyfikaty Księgowych Ministra Finansów. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę, chcąc zapewnić najwyższą jakość usługi. Współpracujemy z biegłymi rewidentami, kancelarią prawną i kancelarią notarialną. 

Nasi pracownicy dbają przede wszystkim o dobre relacje z klientem zawsze starając się dopasować do jego potrzeb i oczekiwań. Pozostajemy w stałym kontakcie z klientami. Płynny przepływ informacji umożliwia sprawne prowadzenie działalności poprzez bieżącą kontrolę kosztów i przychodów.

Biuro Rachunkowe SERWKOM ma swoją siedzibę w centrum Krakowa przy ulicy Piastowskiej. Podczas spotkań odbywających się w naszej siedzibie klienci mogą skorzystać z firmowego parkingu przed budynkiem.

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek, godz. 7.00 – 16.00

Masz pytania? Skontaktuj się z nami